ПР: зволікання з виборами поглиблює кризу

У Партії регіонів вважають, що зволікання з проведенням дострокових виборів поглиблює соціально-економічну і фінансову кризу в Україні.

Про це сьогодні в Сімферополі заявив лідер Кримської організації Партії регіонів, народний депутат Василь Кисельов.

Він наголосив, що Партія регіонів вважає, що "кожний день зволікання" в проведенні дострокових виборів "втягує Україну у ще глибшу соціально-економічну, фінансову кризу".

"Ми переконані, що ці вибори потрібно проводити щонайшвидше, бо Тимошенко розуміє: вона ці вибори програє, як програла безславно вибори у Києві. Вона боїться цих виборів. Ми ж, не бачивши іншого виходу, як розв`язати проблему усунення кризи тільки через вибори, готові пройти через чистилище виборів вчергове", - сказав Кисельов.

За його словами, прем`єр-міністр Юлія Тимошенко "блокує проведення виборів" і "судорожно чіпляється" за крісло керівника Кабінету міністрів України, оскільки "хоче йти в президентську кампанію із старту з прем`єр-міністра".

"Вона всіма силами намагається ці вибори якщо не відмінити, то відтягнути, - сказав Кисельов. - Враховуючи те, що витворяє Тимошенко - блокує суди, почали (депутати від БЮТ) чинити безчинства в Центральній виборчій комісії, заручилася вже підтримкою Заходу, що ці вибори не потрібні, - боюся, що ці вибори відсунуть". При цьому "регіонал" не зміг уточнити термінів. "На коли? Це сказати ніхто не може. Буде видно з розвитку подій", - відзначив Кисельов.

"Регіонал" також відзначив, що за ситуацію, яка склалася в країні, відповідальні як Тимошенко, так і президент України.

"Ющенко цинічно, єзуїтськи проводить експерименти над народом України. Розуміючи, що Тимошенко не здатна управляти економікою країни, він вдруге запропонував її на прем`єр-міністра, тільки для того, щоб усунути, показавши її нездатність, як одного з основних конкурентів на президентській кампанії", - заявив Кисельов.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: