Працівники ФБР підірвали чотири машини на Львівщині задля навчань українських поліцейських

Вітчизняних копів вразили не так американці, як їхнє спорядження.

Працівники американського ФБР приїхали до України поділитися досвідом із вітчизняними правоохоронцями. Вибухотехніки та спецпідрозділ КОРД стали свідками вибуху чотирьох автомобілів на Львівщині, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Так відбувалися навчання з реакції на загрози. За їх легендою, злочинець підклав у машини кілька видів вибухівки, а поліція мала визначити, що саме здетонувало і чи зберігається загроза нових вибухів. Як спрацювали українці – у федералів США запитати зась, бо вони категорично заборонили себе знімати.

ВідеоНа Львівщину приїхали фахівці американської спецслужби ФБР

Після навчань українські поліцейські констатували, що технічно вони роботу виконують не гірше за іноземців, але ФБР має в рази краще обладнання. До прикладу, захисних костюмів для безпечного розміновування в Україні лише п'ять, бо вартість одного становить 100 тисяч доларів. Однак він захищає людину від детонації тротилової 200-грамової шашки на відстані півметра. "В американських колег усе точно формалізовано, кожна дія прописана чітким протоколом. Ми залишаємо нашу вибухотехніку трохи простору для маневру", - знайшов іще одну відмінність заступник керівника департаменту вибухотехнічної служби Нацполіції України Дмитро Суслов.

Раніше американські військові розхвалили міжнародні навчання Sea Breeze 2017. "Навчання вийшли на новий рівень. Від проходження заздалегідь підготовленого сценарію до проведення навчань в режимі "вільної гри", - зазначив керівник навчань з американської сторони, капітан 1-го рангу Метью Леман.

Залиште свій коментар