Працівники табору "Вікторія" ігнорували сигналізацію через помилкові спрацювання - очевидиця пожежі

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

За словами дівчинки, на очах у якої сталася трагедія, вихователі пояснювали дітям, що сигналізація спрацьовує через перепади напруги.

Сигналізація в одеському дитячому таборі "Вікторія", де під час пожежі загинули діти, постійно помилково спрацьовувала, тож на неї не зважали.

Про це заявила Катерина Гариджук, одна з постраждалих дівчат, які врятувалися з пожежі, у Київському районному суді Одеси, пише "Громадське".

За словами дитини, сигналізація періодично спрацьовувала, але вихователі пояснювали, що це пов’язано із перепадом напруги в електромережах.

Своєю чергою батьки постраждалих також зазначили, що працівники табору розповіли їм, що основною причиною пожежі начебто стало коротке замикання в електромережі. Водночас, коли дітей заселяли до дерев’яного будиночка, з ними не проводили інструктаж із техніки безпеки.

Нагадаємо, трагедія в дитячому таборі сталася в ніч проти 16 вересня 2017 року. Під час пожежі згоріла двоповерхова дерев'яна будівлязагинули троє дітей. Ще двоє потрапили до лікарні.

24 квітня суд виніс перший судовий вирок щодо трагедії в дитячому таборі “Вікторія”. Виховательку закладу, яка відповідала за протипожежну безпеку засудили до трьох років ув’язнення умовно.

ВідеоЕкс-директору табору “Вікторія” та його заступниці оголосили нове обвинувачення

За даними прокуратури, чиновники нанесли збитки державі на понад 120 тисяч гривень, адже за штатним розкладом у таборі працювали "мертві душі". Нині суд встановлюватиме, чи могла призвести до трагедії нестача вихователів. В тому, що в таборі замість реальних працівників були "мертві душі", директор винним себе не вважає. 

Екс-директору табору “Вікторія” та його заступниці оголосили нове обвинувачення

У травні обласна прокуратура оголосила Петросу Саркісяну - екс-директору дитячого табору "Вікторія" - про підозру у заволодінні чужим майном та зловживанні службовим становищем. Шестеро людей – згідно з документами – працювали у "Вікторії" та отримували заробітну платню. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції