Працювала продавчинею, має сина: нові подробиці про жінку, яка під Рівним сховала немовля у морозилці

Дата публікації
Перегляди
12к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Працювала продавчинею, має сина: нові подробиці про жінку, яка під Рівним сховала немовля у морозилці

Ілюстрація / Фото: unsplash.com

У селі про жінку відгукуються добре.

Породілля з Рівненської області, яка нібито сховала дитину в морозильну камеру, вагітність від чоловіка та односельців, мовляв, приховувала. На обліку вона не стояла і звернулася до медиків вже з кровотечею. Саме лікарі запідозрили, що жінка після пологів, і повідомили правоохоронців, які й виявили немовля у морозильній камері.

Про це йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Про інцидент стало відомо після того,  як чоловік привіз до лікарні цивільну дружину з сильною кровотечею та температурою. Після огляду медики й зрозуміли, що жінка після пологів. Аби з'ясували, де дитина, одразу зателефонували до поліції. 

"Після пологів у неї спостерігалися ознаки кровотечі, не відходження плаценти. Половину крові вона втратила. Це є анемія важкого ступеня", - каже директор Дубровицької лікарні Руслан Бовгиря.

Попередньо, встановлено, що пологи в жінки були передчасні, орієнтовно на 30-му тижні. Як кажуть односельці, від чоловіка та сусідів 34-річна Олена свою вагітність приховувала.

Сім'ю в селі характеризують добре. Чоловік їздить на заробітки, жінка працює продавчинею у місцевій крамниці. Має 11-річного сина від першого шлюбу. Чому таке вчинила, навіть уявити не можуть. 

"Я не можу навіть повірити, що вона може таке зробити. Вона дуже позитивна, як для мене, хороша", - каже літня жінка.

"Якщо вона одне дитя сама підняла ноги, і щоб таке вчинити... Я не знаю, що з нею стало. Ми всі в селі шоковані.  День всіх трусить", - зазначає ще одна мешканка села.

Через інцидент поліцейські відкрили провадження за фактом вбивства матір'ю своєї новонародженої дитини. Нині проводять експертизу чи дійсно дівчинка народилася мертвою. У разі підтвердження провини матері, вона може опинитися за ґратами до 5 років.  

"Враховуючи, що 9 років працюю в поліції, те, що ми побачили на місці події - це жахлива картина", - сказав керівник слідчого відділення Дубровицької поліції Олександр Коваль.

Сама ж породілля нині у лікарні. Її життю, кажуть медики, вже нічого не загрожує.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
12к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація