"Працювали легально". В консульстві прокоментували смерть українців на роботі в Польщі

Чоловіки родом з Тернопільщини.

У консульстві розповіли, що загиблі днями в Польщі українці працювали на офіційній роботі та були родичами.

Про це повідомляє "Укрінформ" з посиланням на слова керівниці консульського відділу Посольства України у Варшаві Світлани Криси.

“Поліція поінформувала нас про цей випадок. Двоє померлих родом з Тернопільської області, і вони є родичами: дядько та племінник”, - повідомила Криса.

За її словами, чоловіки легально працювали у Польщі.

Дипломат поінформувала, що розтин тіл відбудеться в середу, а їх вивезення в Україну планується на четвер.

Нагадаємо, у Лодзінському воєводстві Польщі у холодильній камері для зберігання фруктів знайшли тіла двох українців. Загиблими були чоловіки віком 28 і 46 років. За словами представниці поліції Агати Кравчик, повідомлення про трупи у безкисневій холодильній камері в Садковіце надійшло до чергового офіцера 10 листопада. Вона уточнила, що телефонував власник сховища, який і виявив загиблих.

Відео У Польщі в холодильній камері для фруктів знайшли тіла українців

Сталося все в Лодзинському воєводстві в центрі країни. За даними поліції, загиблі - чоловіки 28-ми і 46-ти років. Знайшов їх у безкисневому приміщенні для зберігання фруктів власник сховища. Він викликав медиків, але ті допомогти вже не змогли. Польські ЗМІ повідомляють, що обидва українці мешкали на території, де стався інцидент.  

У Польщі в холодильній камері для фруктів знайшли тіла українців

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів