Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Працюємо обережніше і згуртованіше: у МІП переконані, що воєнний стан мобілізує державу як стрес-тест

Після введення воєнного стану кібер- та інформаційні атаки не забарилися.

Заступник міністра інформаційної політики України Дмитро Золотухін підбив перші підсумки після введення воєнного стану в Україні.

Про це він повідомив на власній сторінці у Facebook.

"По-перше, факт агресії офіційних військовослужбовців РФ (не зелених чоловічків чи шахтарів, що відкопали БУКи й танки) є загальнодоконаним фактом, єдина законна реакція на який - введення відповідного правового режиму. По-друге, статусу правового режиму повинен відповідати державний менеджмент у спеціальних умовах. Так, це дуже дискомфортний стрес-тест державної системи для усіх. І, так, право на помилку зараз коштує дуже дорого. Але - будь-який стрес-тест робить систему тільки сильнішою, виявляє баги, змушує змінювати підходи", - зауважив Золотухін.

48 годин воєнного стану - політ нормальний. По-перше, факт агресії офіційних військовослужбовців РФ (не зелених...

Опубліковано Дмитром Золотухіним Середа, 28 листопад 2018 р.

За його словами, зміни в площині комунікаційної діяльності органів влади дійсно відбувалися і відбуваються.

«Однак, в тому числі, через те, що "півень клюнув", - проблеми стали ще очевидніше і зміни будуть відбуватися інтенсивніше; кібер- та інформаційні атаки не забарилися: 1) фейкові листи і розпорядження без реквізитів, що мають на меті викликати істеричні реакції; 2) смс-атаки, що були і в 2014-му з трешем в повідомленнях; 3) активізовані бот-нети по 1000-2000 акаунтів, що розповсюджують скріншоти з месенджерів про "я сама ваєнная - дочь ахфіцера - не всьо так адназначна"; 4) деякі, з дозволу сказати, засоби масової дезінформації продовжують смалити істеричними заголовками, що ми проходили з газетою «Вєсті»», - зазначив він.

ВідеоВ Україні закон про запровадження воєнного стану набув чинності

Спочатку документ підписав президент, згодом його оприлюднило офіційне видання Верховної Ради "Голос України". Упродовж 30 днів воєнний стан триватиме в десяти областях, що межують із Росією і невизнаним Придністров'ям. 

В Україні закон про запровадження воєнного стану набув чинності

"Тобто - нічого принципово нового. Просто працюємо більше, швидше, обережніше, згуртованіше", - резюмував  Золотухін.

Нагадаємо, вранці 25 листопада Росія заблокувала прохід до Керченської протоки українському буксиру "Яни Капу" і двом катерам "Бердянськ" і "Нікополь". Для цього росіяни перегородили рух під Кримським мостом танкером і навіть вдалися до тарану буксира прикордонним кораблем "Дон". Увечері того самого дня російські кораблі напали на них і захопили, при цьому поранивши щонайменше шістьох українських моряків та захопивши інших у полон.

В ніч проти 26 листопада РНБО провела екстрене засідання та запропонувала ввести в Україні воєнний стан у зв'язку з агресією Російської Федерації в Азовському морі.

Після рішення Радбезу спікер Верховної Ради України Андрій Парубій скликав позачергове засідання Верховної Ради на понеділок, 26 листопада, о 16:00. Президент Петро Порошенко, своєю чергою, ввів у дію рішення та вніс до Верховної Ради законопроект про затвердження Указу Президента України "Про введення воєнного стану в Україні", який згодом затвердили українські депутати.

Залиште свій коментар

Вибір редакції