Практично нічого не здатний робити. Мер Одеси висловився стосовно відставки Саакашвілі

Труханов вважає відставку Саакашвілі прозрінням.

Мер Одеси Геннадій Труханов висловився стосовно відставки глави Одеської облдержадміністрації Міхеіла Саакашвілі.

Про це заявив Труханів, передає "Сегодня.ua".

"Що стосується мого конфлікту з ним, знаєте, ну з ким конфліктувати? Це людина, яка сама створює конфлікт... Він так з пафосом оголошував про свою команду: Саша Боровик, Маша Гайдар ... Де вони всі? Скажіть, що вони зробили? Нікого не залишилося, я радий, що сьогодні настало прозріння", -передає видання.

Труханов наголосив, що це не його справа, кого призначать, і хто виграє конкурс, але він сподівається, що "людина, яка пройде конкурс і буде призначена президентом, любитиме Одесу і регіон".

"По-друге, мені б хотілося, щоб це не був тимчасовий людина ", - сказав Труханов.

При цьому Труханів засумнівався в управлінських якостях Саакашвілі.

"Людина не здатна ні управляти, практично нічого не здатна робити - це видно неозброєним поглядом з першого дня по системі його роботи, які він акценти розставляє, і він цього не приховував. На жаль, політична еліта, політичний бомонд, багато українців, в тому числі і в Києві, не вслухалися в його промови. Адже він же не приховував, що він тимчасова людина", - додав Труханов.

За оцінкою Труханова, Саакашвілі більше цікавить публічне відображення, а не суть процесів.

"Ось він ставив експерименти і ми, на жаль, втратили два роки. І без того складна ситуація ще більше ускладнилася. Управління областю втрачено абсолютно. Що стосується його заяв, що може сказати невдаха? Ну, він же ніколи не скаже: "Вибачте, я не впорався". Я, звичайно, як його опонент, буду винен більше всіх", - заявив мер Одеси.

Нагадаємо, сьогодні, 7 листопада, Саакашвілі оголосив про свою відставку. Він наголосив, що президент України Петро Порошенко не дотримується своїх обіцянок, а Адміністрація президента просуває на місця голів районних адміністрацій старих корупціонерів.  Саакашвілі не збирається їхати з Одеси через "свої справи".

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: