Прапор НАТО на Говерлі

Сьогодні на вершині Говерли активісти громадських організацій встановили прапор Організації Північноатлантичного договору (НАТО).


Про це повідомляє УНІАН із посиланням на учасників сходження на Говерлу.

У сходженні взяли участь представники всеукраїнської громадської організації "Громадської ліги Україна-НАТО", неурядових організацій, молодь, представники місцевих засобів масової інформації.

Перед початком сходження керівник "Громадська ліга Україна-НАТО" Сергій Джердж повідомив, що сходження на найвищу вершину Карпат вони приурочили до 10-ї річниці Хартії про особливе партнерство між Україною та Організацією Північноатлантичного договору, яку відзначатимемо 9 липня. 

Гора Говерла (Фото: www.sbedif.if.ua)
Над найвищою горою України тепер майорить прапор НАТО. (Фото: www.sbedif.if.ua)

"Ми хотіли, щоб відзначення цієї дати було нетрадиційним, – зауважив Сергій Джердж. – Підняття прапора НАТО символізуватиме, що державна політика України базуватиметься на прагненнях вступити у цю організацію". За його словами, "хоча очевидно, що в НАТО мала б вступити Україна, чітко розуміючи, що таке безпека в сучасному світі". "Проте наша маленька трагедія України, що її політичні сили спекулюють на темі НАТО", – заявив він.

Сходження розпочали із бази «Заросляк», яке тривало майже три години.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: