Праправнук Тараса Шевченка вступив до "Свободи"

У день народження Тараса Шевченка, 9 березня, до лав патрії ВО "Свобода" вступив праправнук поета Анатолій Шевченко.

Анатолій Шевченко
svoboda.org.ua
Анатолій Шевченко
Праправнук поета і художника Тараса Шевченка по родинній лінії брата Микити - Анатолій Шевченко - вступив до лав ВО "Свобода", повідомляє прес-служба організації.

9 березня Черкаський обласний комітет ВО "Свобода" прийняв Анатолія Шевченка до своїх лав і залишив його на обліку Черкаської міської організації.

"Символічно, що Анатолій Шевченко став членом партії саме 9 березня - у день, коли вся країна згадує про його знаменитого предка, Анатолій Олексійович написав заяву, а вже потім повідомив про свій родинний зв'язок з Кобзарем, навіть показавши довідку про це", - сказано в повідомленні.

Сам Шевченко вважає, що треба боротися з бандитською владою, яка здійснює відверто ворожу нашому народові політику. "Абсолютно зрозуміло, що ми повинні позбутися цього паразитарного шару, який спричиняє зубожіння українців і знищує все національне", - наголосив він.

"Звичайно, як і всі українці, я прислухаюся до закликів Кобзаря - боротися за свою свободу, за свої громадянські права. Будучи родичем Великого Тараса, я не можу не бути націоналістом, тому радий приєднатися до "Свободи", - сказав нащадок Тараса Шевченка.

"Упевнений, що, якби Тарас Шевченко жив і сьогодні, - він теж підтримував би націоналістів", - переконаний Шевченко.

Нагадаємо, що 9 березня 2011 року по всій Україні пройшли урочисті заходи з нагоди 197-ї річниці з дня народження Тараса Шевченка. Також у Каневі було нагороджено лауреатів Шевченківської премії.

Читайте також:

Добкін подарував музею у Каневі 102 "Кобзаря"

Мер Одеси відмовився цитувати Шевченка: не смішіть людей

Біля могили Шевченка хочуть збудувати вертолітний майданчик для VIPів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: