Працівник Секретаріату президента подав у суд на Ющенка

Позов проти Віктора Ющенка подав представник його інтересів в українських судах.

Керівник служби Секретаріату президента з представництва у судах інтересів глави держави Руслан Кирилюк звернувся із судовим позовом до Віктора Ющенка щодо свого звільнення від виконання обов’язків члена Вищої кваліфікаційної комісії суддів України.

Кирилюк пояснив, що 9 вересня цього року вийшов указ президента про його звільнення зі складу Вищої кваліфікаційної комісії суддів України. “Я звернувся до суду з позовом про скасування указу в цій частині, як протиправного та незаконного”, - наголосив співробітник СП.

Він уточнив, що подав позовну заяву до Окружного адміністративного суду Києва. “Пікантність ситуації полягає в тому, що я на сьогодні є працівником Секретаріату президента, і це перший випадок, коли працівник Секретаріату президента, його представник у судах, звернувся з позовом проти глави держави”, - звернув увагу Кирилюк.

Він наголосив, що змушений звернутися до суду, оскільки вмотивованих підстав для його звільнення, передбачених законом, в указі немає.

Кирилюк також уточнив, що Служба з представництва інтересів президента в судах була реорганізована і, за його словами, “наче такої служби немає, але посада така ще залишається”.

Віктор Ющенко 9 вересня своїм указом змінив двох членів Вищої кваліфікаційної комісії суддів України. Зокрема, новими членами комісії призначено заступника керівника Служби забезпечення зв`язків з Конституційним судом та представництва інтересів президента, створених ним допоміжних органів і служб у судах загальної юрисдикції України СП Олександра Ількова та керівника служби голови Верховного суду Миколу Мельника. Натомість президент звільнив від виконання обов`язків членів Вищої кваліфікаційної комісії суддів України Кирилюка та Віктора Потапенка.

Нагадаємо, на початку вересня донецький адвокат Володимир Оленцевич подав судовий позов, у якому звинуватив Ющенка в тому що глава держави постійно потрапляє до ЗМІ зі склянкою спиртного в руках.

Свою претензію юрист обґрунтував тим, що глава держави, на його думку, пропагує нездоровий спосіб життя та підриває міжнародний авторитет України.

Читайте також:

Проти Ющенка подано позов за алкоголізм

БЮТ: Ющенко брав до Туркменії два літаки чиновників та музикантів

У Туркменії Ющенко саджав дерева і ходив у музей

Ющенко ухиляється від допитів у справі про своє отруєння

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: