Працівника ЮКОСа визнали винним у відмиванні грошей

Суд визнав колишнього працівника ЮКОСа винним у привласненні 74 млн. рублів.

Таганський суд визнав колишнього виконуючого обов'язки керівника справами НК ЮКОС Олексія Курцина винним в привласненні і відмиванні 74 млн. руб. Як повідомили в суді, сьогодні суддя почав зачитувати вирок проти Курцина. Протягом дня була зачитана тільки настановна частина.

Раніше в ході дебатів сторін прокурор попросив суд засудити Курцина до 6 років позбавлення волі і штрафу в 500 тис. руб. Президенту компанії "Амальгама Дівіді Груп" Борису Терещенку, що проходить у цій справі, і Олександру Гольдману прокурор просив призначити по 11 років позбавлення волі і штраф в 1 млн. руб. кожному, Марії Тихопой - 10,5 років позбавлення волі.

За версією слідства, Курцин спільно з першим віце-президентом ЮКОС-Москва Михайлом Трушиним, Терещенком, економістом цієї компанії Оленою Виборновою, а також ОГольдманом і Тихопой з квітня по червень 2004 р. викрали кошти ЮКОСу у розмірі 74 млн. руб.

За версією Генпрокуратури, гроші були перераховані під виглядом надання добродійної допомоги на рахунки громадських організацій і фондів, а потім легалізовані шляхом здійснення з ними різних фіктивних фінансових операцій. 

Проти Курцина вже є вирок суду, що вступив в законну силу. Лефортовський суд Москви 1 грудня 2005 р. засудив його до 14 років позбавлення волі за легалізацію грошових коштів.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: