Працівникам Lufthansa заборонили розповідати про бійку Луценка

Пре говорити зараз про конфлікт з міністром внутрішніх справ або підтвердити інформацію, узяту з інших джерел - засобів масової інформації

Представникам авіакомпанії Lufthansa, чий персонал не допустив на борт літака міністра внутрішніх справ України Юрія Луценко із-за підозр в нетверезості, не дозволено коментувати конфлікт в аеропорту Франкфурта-на-Майні.

Про це повідомив прес-секретар Центрального офісу Lufthansa в Лондоні Ааге Дюнхаупт, підтвердивши також хід основних подій під час інциденту.

"Ми не можемо говорити зараз про конфлікт з міністром внутрішніх справ або підтвердити інформацію, узяту з інших джерел - засобів масової інформації. На всі питання, пов'язані з особою міністра внутрішніх справ, нам не дозволено відповідати", - повідомив Дюнхаупт.

Він не підтвердив повідомлення про те, що екіпаж рейса "Київ – Франкфурт" 4 травня передав до Франкфурту інформацію про пасажира, що летить транзитом до Сеула і знаходиться в нетверезому стані.

"Цю інформацію я ще не чув, і не можу її підтвердити, - сказав представник авіакомпанії. - Немає відомого мені аналізу подій про те, що відбувалося на рейсі "Київ – Франкфурт". Я навіть не знаю, чи йде мова про політ Lufthansa з Києва до Франкфурту. Можливо, це був рейс іншої компанії".

Коментуючи хід подій в аеропорту Франкфурту 4 травня, Дюнхаупт повідомив, що обидва українські пасажири, які прибули до часу вильоту літака, здалися наземному персоналу нетверезими.

"Виходячи з цього, їх подальше проходження на борт виключалося … Двоє українських громадян почали дискусію з персоналом на підвищених тонах, і там справа дійшла до вербальних атак, до дрібного рукоприкладства, внаслідок чого була викликана поліція", - розповів представник авіакомпанії.

Він також повідомив, що інформацією про те, чи пред'являв глава МВС України дипломатичний паспорт співробітникам терміналу, Lufthansa не володіє.

Нагадаємо, 15 травня Юрій Луценко заявив, що прокуратура Франкфурта-на-Майні закрила провадження у справі проти нього та його сина щодо інциденту в аеропорту.

Читайте також:

Луценко не вважає себе винним. Він лише випив пива й голосно сміявся

Німецька прокуратура закрила справу проти Луценка

Луценка усунуть від керівництва МВС

Луценко назвав свого наступника

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: