Працівники "Артеку" оголошують голодування

Працівників дитячої здравниці залишили без грошей. Вони побоюються, що "Артека" більше не буде.

Через тривалу невиплату заробітної плати співробітники дитячого центру "Артек" погрожують голодуванням. 9 січня вони вже провели перший страйк.

У кожного з працівників здравниці є свої діти, яких нічим годувати. Людям не виплачують грошей з жовтня минулого року.

Адміністрація "Артека" пояснює це відсутністю фінансування. Гендиректор центру Борис Новожилов пообіцяв вирішити це питання до 16 січня, - якщо ж йому не вдасться цього зробити, працівники дитячої здравниці обіцяють оголосити голодування.

Міжнародний дитячий центр "Артек" розташований на південному березі Криму поблизу селища Гурзуф. Відомий піонерський табір часів СРСР був відкритий в червні 1925 року. Зараз "Артек" є власністю України і входить до структури управління справами президента країни. Тритижнева повна вартість путівки в літній період складає від 1 тисячі до 2 тисяч доларів.

Втім, варто додати, за останні роки в дитячого центру накопичилася серйозна заборгованість, а працівники здравниці, як передають українські ЗМІ, серйозно побоювалися, що деякі групи намагаються збанкрутити "Артек" і розділити його територію на частини.

Зокрема, висувалися пропозиції про використання об'єктів "Артека" як тренувальної бази для олімпійської збірної України.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: