Працівники Іллічівського порту пікетують Кабмін

Пікетувальники вимагають відставки Вінського.

Працівники Іллічівського морського торгового порту пікетують будинок Кабінету міністрів.

В акції беруть участь близько 100 чоловік. Учасники пікету вимагають відставки Йосипа Вінського з посади міністра транспорту і зв`язку через ситуацію, що склалася в Іллічівському порту.

Учасники акції тримають в руках гасла: "Вінського - на село", "Руки геть від Іллічівського порту!", "Не дамо розвалити порт", "Звільніть Мінтранспорт від корупціонера!", "Юля, ми з тобою".

4 лютого відбудеться чергове засідання уряду. Наразі у Верховній Раді відбувається розглядання питання портів України та Іллічівського порту зокрема.

Нагадаємо, 29 січня Вінський підписав наказ про звільнення Геннадія Скворцова з посади начальника Іллічівського морського торгового порту. На цю посаду було призначено Андрія Єгорова, котрий раніше очолював Одеський і Херсонський морські торгові порти.

9, 30, 31 січня в порту відбулися багатотисячні мітинги на підтримку Скворцова. 30 січня колектив порту оголосив безстроковий страйк з вимогами скасувати наказ про звільнення Скворцова і відставки міністра Вінського.
На мітингу 31 січня було оголошено, що Іллічівській морський торговий порт поки що залишається під керуванням Скворцова.

Як заявив на мітингу один з диспетчерів порту, новопризначений начальник порту Єгоров у супроводі представників силових відомств залишив зайняті 30 січня управлінські приміщення.

Читайте також:
Звільнено начальника Іллічівського порту

Захоплення Південного морпорту
Поблизу Іллічівська забруднено лиман

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: