Працівники рибохорони жорстоко побили пастухів, яких сплутали з бракон'єрами

Працівники рибохорони з гумова палиця, сльозогінним газом, кайданками та пістолетами накинулися на пастухів, яких сплутали з бракон'єрами.

Гумова палиця, сльозогінний газ, кайданки та пістолет – саме такі спецзасоби знадобились працівникам рибохорони аби затримати браконьєрів на Рівненщині. Проте замість порушників на горіхи отримали прості сільські пастухи, які були на березі під час рейду.

Пастух Олексій саме перегнав коней через воду, й одягався, як під'їхав УАЗ із працівниками рибохорони. За його словами чоловіки довго не розмовляли, навіть забули представитись, одразу застосували силу. Балончиком пирскнули прямо в очі і почали бить кийком і ногами.

Розправу застали селяни - саме привели у загороду своїх коней. З пастухами та дітьми їх було тринадцятеро. Інспекторів - четверо, але ж зі спецзасобами та зброєю.

Згодом чоловікам розтлумачили - затримують їх за незаконну риболовлю - неводом.

Постраждалі тепер здають побої, жаліються в прокуратуру, а рибінспектори вважають постраждалими себе, запевняють, що їх ледь не відлупцювали браконьєри.

Державний інспектор рибохорони Сергій Никоноров, який був того дня в рейді переконує, що  селяни кажуть неправду, адже гуртом незаконно ловили рибу, постраждалими називає інспекторів, це їх браконьєри шарпали за одяг, коли ті забрали в них сітку. Стріляти, каже начальник рейдової групи, довелось лише раз, у повітря. Утім,селяни стверджують - пострілів було два і обидва у них над головами.

Наявність побоїв у пастухів уже довели медики, а усі розбіжності у свідченнях сторін тепер з'ясовують працівники Сарненської прокуратури, - туди звернулись постраждалі пастухи. Ображені інспектори, зі свого боку - написали заяву в міліцію.
 

Читайте також:

Білоруському пенсіонеру дозволили безкарно відлупцювати мера

Зухвалу бійню на київській АЗС покривав капітан міліції

Кум до смерті забив кума палицею

Кримські депутати побилися під час програми до Дня Перемоги

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: