Працівники водоканалу пікетують київську мерію

Основна вимога пікетувальників - підвищення тарифів на ЖКГ та відновлення фінансування "Київводоканалу".

У Києві біля мерії представники комунального підприємства "Київводоканал" проводять мітинг з метою переконати депутатів міськради та керівництво мерії у необхідності терміново виділити їм кошти з міського бюджету для забезпечення нормальної роботи водопровідної мережі міста або ж підвищити тарифи на житлово-комунальні послуги до економічно обґрунтованого рівня.

Наразі біля мерії зібралися близько 600 працівників "Київводоканалу".

Вони тримають плакати "Києву – економічно обґрунтовані тарифи", "Проживіть на нашу зарплату", "Підприємствам ЖКГ – 100% компенсації з бюджету". Вони також скандують: "Чистому місту – чиста вода", "Нема тарифів – нема води”.

Також уздовж проїжджої частини біля мерії стоїть автотехніка підприємства, зокрема, автомобілі, які розвозять питну воду мешканцям у випадках аварій, автомобілі аварійних служб, екскаватори та інша техніка. На окремих авто, з вигляду яких зрозуміло, що вони вже дуже тривалий час перебувають в експлуатації, висять написи "Екскурсії столичними колекторами: депутатам міської ради - знижки" та "Наша "бентлі" - шановним депутатам".

Як повідомляв ТСН.ua, "Київводоканал" не виключає можливості переходу на погодинну подачу води, або навіть повне припинення водопостачання у місті Київ.

Голова правління – гендиректор "Київводоканалу" Ярослав Філатов вчора, 22 квітня, зокрема, заявив, що причиною цього є катастрофічна ситуація з фінансуванням необхідних робіт у компанії.

При цьому він зазначив, що мережі компанії зношені, росте аварійність і рівень заборгованості.

Читайте також:

Через два тижні Київ залишиться без води

У Києві боржникам відключатимуть каналізацію

На Землі пересихають джерела прісної води

Київську каналізацію може прорвати будь-якої хвилини

Відео"Київводоканал" пікетує мерію

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: