Правда про плівки Мельниченка стане відома за місяць

Протягом вересня буде завершено експертизу скандальних плівок, записних у кабінеті екс-президента Леоніда Кучми.

До жовтня цього року буде завершено фоноскопічну експертизу плівок Миколи Мельниченка, прогнозують у Генеральній прокуратурі.

"Фоноскопічна експертиза плівок ще не завершена. Протягом вересня нам обіцяють завершити її", - розповів заступник генпрокурора Микола Голомша.

Експертизу плівок проводять міжнародні експерти.

Крім того, Генпрокуратура має намір проконсультуватися з потерпілою стороною, щоб визначитися, де і хто проводитиме експертизу ДНК фрагментів черепа, який, за висновком вітчизняних експертів, належить журналісту Георгію Ґонґадзе.

"Зараз ми визначаємося з потерпілими щодо цієї експертизи, ... і з представником інтересів Мирослави Ґонґадзе Валентиною Теличенко, і з самою Мирославою Ґонґадзе (вдова журналіста)", - додав Голомша.

Нагадаємо, у березні плівки екс-майора держохорони Миколи Мельниченка було передано на експертизу до Німеччини. На проведення експертизи було виділено 150 тисяч гривень.

Перевірка плівок, записаних у кабінеті екс-президента Леоніда Кучми, має встановити, чи є вони доказом причетності колишнього керівника держави та його оточення до вбивства Георгія Ґонґадзе.

В той же час, українські експерти встановили, що фрагменти черепа, знайдені на місці, вказаному головним підозрюваним у вбивстві журналіста, генералом Олексієм Пукачем, дійсно належать загиблому.

На черзі закордонна експертиза фрагментів черепа, знайдених у Київській області.

Читайте також:

Мельниченко готовий стати президентом і лити кров

Мельниченко: Литвин наказав Пукачу "мочити" Ґонґадзе

Мельниченко передав свої записи експертам

На експертизу плівок Мельниченка виділено 150 тисяч грн

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: