Праві мовчатимуть про НАТО і мову

Блок "Наша Україна - Народна Самооборона" не чіпатиме тему вступу до НАТО та мовне питання у своїй кампанії під час дострокових виборів.

Про це в ефірі "5 каналу" сказав лідер громадсько-політичного руху "Європейська платформа для України" Микола Катеринчук:

Луценко-Катеринчук
Архів
У блоці вважають, що питання НАТО і мови зараз не актуальні
"Я про все не буду казати, що буде у нас реалізовано в стратегії, але можу сказати про те, що ми не будемо робити. Ми не будемо втягуватися в гуманітарні дискусії в питаннях НАТО, в питаннях мови і інших питаннях. Ми будемо говорити про прагматичний вибір громадян, який покращить їх життєвий стан. Ми будемо говорити про збільшення робочих місць - як ми будемо цього досягати. Ми будемо говорити про енергетичну безпеку України, які будуть тарифи і як ми забезпечимо реформу ЖКГ - не так, як зараз "дерибанять" ті 7 мільярдів в уряді, начебто проводячи таку реформу. Ми будемо давати відповіді на майбутнє - яке буде майбутнє всієї країни. І ці люди, які є в "десятці", вони всі є професійними, вони є всі принциповими. Це - люди майбутнього. Вони приходять з новими ідеями, новим баченням розвитку країни. Я думаю, що це буде основним, на що ми будемо робити акцент під час виборчої кампанії".


Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: