Праві сили об'єдналися офіційно

"Наша Україна", "Самооборона" і "Правиця" домовилися про створення спільного виборчого блоку для участі у парламентських виборах 30 вересня

„Наша Україна”, „Народна самооборона” та „Українська правиця” створили єдиний виборчий блок для участі у парламентських виборах 30 вересня. Про це повідомляє прес-служба УНП.

За словами лідера УНП Юрія Костенка  "блок матиме повну назву Наша Україна - Самооборона - Правиця, щодо скороченого варіанту поки що ведуться дискусії.

Костенко відзначив, що "попереду ще багато процедур, пов'язаних з формуванням єдиного блоку - від з'їздів партій-учасниць до підписання організаційних угод".

Також Костенко повідомив, що питання першої п'ятірки поки що не обговорювалося.  За його словами, після виборів об'єднаний блок разом з Блоком Юлії Тимошенко матиме можливість "задекларувати єдину програму".

Нагадаємо, що ще вчора В.Кириленка повідомив, що лідери трьох політичних сил досягли принципової згоди про утворення спільного виборчого блоку, спільну участь у виборах і входження до спільної фракції у новій Верховній Раді. „Люди хочуть, щоб усі демократичні сили були разом, і рішення про створення спільного блоку є відповіддю на їхні справедливі очікування”, - заявив лідер „Нашої України”. 

Луценко

За словами Юрія Луценка, об’єднання - "Наша Україна" - "Народна самооборона" - "Українська правиця" - це новий амбіційний проект об’єднаних демократів, які розраховують щонайменше на друге місце на виборах. “Цим кроком учасники об’єднання прагнуть відповісти на два ключових сподівання виборців: забезпечити національну єдність і зрозумілу політику демократичного, європейського розвитку”, - сказав Ю.Луценко. 

Також, за його словами, в угоді передбачено неприпустимість створення коаліції з представниками нинішньої парламентської більшості та визначено основні завдання після перемоги на виборах. 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: