Праві сподіваються на 20-25% голосів

За словами Тарасюка, стільки виборців можуть підтримати сили, що виступили в підтримку Віктора Ющенка на Майдані в 2004 році. та об'єдналися в правий блок.


Лідер партії "Народний рух України" Борис Тарасюк прогнозує отримання блоком у складі партії "Народний Союз Наша Україна", громадянського руху "Народна самооборона" і блоку "Рух-Українська правиця" 20-25% голосів виборців на позачергових виборах Верховної ради.

Про це Тарасюк повідомив на прес-конференції лідерів блоку "Рух-Українська правиця" у Вінниці.

"На мою думку, наш блок на позачергових виборах може розраховувати на результат у межах 20-25%", - сказав він.

Тарасюк вважає, що результат позачергових виборів у Раду повторить результат виборів Ради 2006 року. 

"Більшість своїх голосів виборці віддадуть силам, які були на Майдані в 2004 році, за винятком того, що цього разу соціалістів серед них не буде - будуть інші сили", - додав він. 

На думку лідера Української народної партії Юрія Костенка, політичні сили, які підтримують політику президента Віктора Ющенка, зможуть отримати більшість у новому складі Ради.

"Україна вистраждала демократію, і демократичні сили за підсумками виборів зможуть сформувати більшість", - сказав він. 

7 червня партія "Народний Союз Наша Україна", громадянський рух "Народна самооборона" і Блок "Рух-Українська правиця" домовилися створити блок на позачергові вибори Ради.

У травні лідер НУ В'ячеслав Кириленко ініціював створення єдиної партії на основі НСНУ, партій, що входять до блоку Юрія Луценка ("Вперед, Україно!" й "Християнсько-демократичний союз"), і партій із блоку "Рух-Українська правиця" ( "Народний рух України", Українська народна партія й Українська республіканська партія "Собор").

Раніше партія "Народний рух України", Українська народна партія й Українська республіканська партія "Собор" створили блок "Рух-Українська правиця".

НСНУ сформувала передвиборний список із членів своєї партії й представників "Пори".

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: