Праві визначилися з квотами

На прес-конференції в Житомирі Кириленко прокоментував процес формування блоку демократичних сил і вчергове розкритикував уряд і коаліцію.

"Наша Україна"
"Наша Україна" претендує на лідерство в блоці правих сил. (Фото: www.razom.org.ua)

Питання розподілу квот у блоці демократичних сил вирішено. Про це на прес-конференції в Житомирі заявив голова ради партії "Наша Україна" В'ячеслав Кириленко. 

За його словами, "Нашій Україні" у виборчому списку відведено 54% місць, "Народній Самообороні" – 25%, "Українській Правиці" – 21%. 

"Логіка така, що "Наша Україна" йде на поступки в ім'я демократичних сил", - сказав Кириленко. Він також відзначив, що у випадку виникнення запитань щодо певних кандидатур до виборчого списку, це вирішуватиметься на політраді блоку. 

Крім того, на своїй прес-конференції лідер "НУ" висловив упевненість в тому, що коаліції невигідно бойкотувати дострокові парламентські вибори.

За словами Кириленка, з кожним днем чинний уряд стає менш легітимним. "Природа обрання уряду – в парламенті. Якщо немає коаліції, яка його обрала, контролює і координує, то цей уряд є політично нелегітимним", - вважає лідер "НУ". 

В'ячеслав Кириленко
Кириленко вже думає про роботу в новому парламенті. (Фото: www.razom.org.ua)

Він припустив, що опонентам "Нашої України", а особливо Партії регіонів, немає сенсу бойкотувати вибори. "Хіба тільки вони отримають зовнішню вказівку за принципом чим гірше, тим краще", - цитує лідера партії прес-служба "Нашої України". 

В зв'язку з достроковими парламентськими виборами лідер "НУ" також прокоментував проблему обнулення виборчого списку його партії. 

Кириленко переконаний, що після рішення Апеляційного суду Києва ЦВК буде зобов’язана обнулити виборчий список партії.
 
"Після вчорашнього рішення Апеляційного суду міста Києва про відмову Партії промисловців і підприємців у розгляді їхньої справи, ЦВК буде зобов’язана обнулити виборчий список "Нашої України", - підкреслив Кириленко.

За його словами, "спектакль, який продовжується у нелегітимному парламенті, має бути припинений, а спікерське крісло на пам’ять подароване Морозу".

Він зазначив, що "Наша Україна" готова подарувати спікерське крісло Морозу, щоб він сидів у ньому вдома: "Ми збиратимемо гроші по копійці і обов’язково подаруємо йому це крісло".

Першими ініціативами "Нашої України" у Верховній раді шостого скликання Кириленко назвав скасування депутатської недоторканості та збільшення виплат на народження першої дитини до 12 тисяч гривень, другої – до 15, третьої – до 25. 

Нагадаємо, що в суботу Апеляційний суд Києва відмовив Партії промисловців і підприємців України в розгляді апеляційної скарги на рішення Печерського суду. 

Відповідно, рішення Печерського суду, який визнав законним обнулення списків з’їздом Блоку "Наша Україна", вступило в законну силу. 

Раніше "Наша Україна", "Народна самооборона" і "Українська Правиця" домовилися про створення спільного виборчого блоку для участі у парламентських виборах 30 вересня.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: