Правий блок формує список

Балога назвав кандидатів до першої десятки блоку, про створення якого домовились "Наша Україна", "Народна самооборона" та "Правиця".

Політичні сили, які йдуть на позачергові вибори до Верховної ради в складі єдиного блоку правих сил, завершують роботу над формуванням спільного виборчого списку. 

Про це повідомив сьогодні голова секретаріату президента України Віктор Балога. Він наголосив, що формування виборчого списку проходить не хаотично, а ретельно, зважено, на ґрунтовній дослідницькій основі.

"Окрім власне політичних консультацій між учасниками демократичного об’єднання були проведені широкі соціологічні вимірювання. За мету ставилося з’ясування настроїв, прагнень і очікувань виборців, причому не тільки симпатиків "помаранчевих" сил. Під час внутрішніх дискусій ми виходили, передусім, із того, наскільки делеговані в парламент політики будуть здатні донести громаді нашу програму і, головне, втілити її через депутатську діяльність. Усілякі особисті симпатії чи переваги, які не відповідали цьому підходу, рішуче відкидалися як неприйнятні".

За словами керівника президентського секретаріату, українці сьогодні потребують серйозних змін в країні. Ними має намір зайнятися блок правих сил.

В'ячеслав Кириленко
Кириленко може очолити правий блок. (Фото: razom.org.ua)

"Об’єднаний демократичний блок цілком здатний втілити ці сподівання. Тому до виборчого списку пропонуються професійні політики, державні управлінці, економісти, відомі журналісти, авторитетні громадські діячі. Ми прагнемо охопити всі ключові сфери життєдіяльності нашої держави, де запропонуємо швидкі й ефективні дії з оновлення", – сказав Балога.

Він назвав прізвища кандидатів на включення до першої десятки виборчого списку об’єднаного демократичного блоку. Це В’ячеслав Кириленко, Юрій Луценко, Анатолій Гриценко, Арсеній Яценюк, Руслан Князевич, Ірина Геращенко, Юрій Павленко, Ксенія Ляпіна, Віктор Бондар, Арсен Аваков.

"Усе це достатньо відомі особистості. Їхня поява на лідерських позиціях у списку – це адекватна реакція на бажання виборців побачити нові обличчя, почути нові голоси. Саме на такому підході наполягав президент Віктор Ющенко", – наголосив політик. 

Балога зазначив, що у внутрішніх дискусіях перший номер у списку переважно віддається В'ячеславу Кириленку. 

"Це зрозуміло, адже цей політик є досить відомим у загальнодержавному масштабі діячем, лідером потужної політичної сили з багаторічним парламентським представництвом. Водночас слід пам’ятати, що остаточне рішення щодо виборчого списку прийме з’їзд "Нашої України". Деякі корективи не виключені, хоча якихось радикальних змін у першій десятці не буде", - наголосив Балога. 

Раніше повідомлялося, що "Наша Україна", "Народна самооборона" та "Українська правиця" створили єдиний блок для участі в дострокових парламентських виборах. 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: