Правий блок об'єднає не більше 8 сил

В складі демократичного мегаблоку у дострокових виборах візьме участь не більше восьми політичних партій.

Про це заявив журналістам голова ради партії "Наша Україна" В'ячеслав Кириленко. Він нагадав, що вчора була досягнута принципова згода для створення єдиного блоку "Нашої України", "Народної самооборони" та "Української правиці" для участі в дострокових виборах. 

За словами Кириленка, всі додаткові питання щодо об'єднання будуть вирішені та оголошені наступного тижня на спільному брифінгу лідерів учасників блоку.

Він відзначив, що "ПОРА" фігурує серед партій, які можуть увійти до мегаблоку. 

Кириленко відзначив, що "Наша Україна" із самого початку була і є принциповим прихильником об'єднання всіх демократичних сил, і всі ініціативи щодо цього і проекти відповідних документів напрацьовувалися саме з ініціативи НУ.

"Ми переконані, що гідною відповіддю на наступ "сил реваншу" є об'єднання демократичних сил. І ми робимо все для того, щоб наші колеги з НС і УП підписали всі необхідні документи, і ми разом пішли на виборчу кампанію", - сказав він.

Лідер "НУ" відзначив, що його політсила пропонувала створити блок за участю БЮТ, проте після ухвалення Блоком Тимошенко рішення виступати на виборах самостійно, НУ зосередила зусилля на створенні іншого блоку демократичних сил.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: