Правий блок створить партію до кінця року

До кінця 2007 року на основі виборчого блоку "Наша Україна-Народна самооборона" може бути створена єдина політична партія.

Блок "НУ-НС"
razom.org.ua
Лідери блоку "НУ-НС" сподіваються, що він досить швидко стане партією.
Лідер "Нашої України", один з лідерів блоку "Наша Україна - Народна самооборона" В'ячеслав Кириленко заявив, що вже до кінця цього року на основі його політичної сили може бути створена єдина партія.

Про це повідомляє інтернет-представництво блоку "НУ-НС" із посиланням на заяви Кириленка, зроблені на прес-конференції в Черкасах. 

Лідер "НУ", зокрема, зазначив: “Блок “Наша Україна-Народна самооборона” - це практично робоча структура, яка готова до участі в офіційній виборчій кампанії”.

“На підставі Декларації об’єднання демократичних сил до блоку входять 10 партій. Створення такого великого блоку потребувало великої кількості зусиль. Але ми пішли на це, щоб максимально об’єднати демократичні сили, щоб не розпорошувати голоси виборців”, - додав він.

Кириленко зауважив, що, на його думку, об’єднання демократичних сил у партію після виборів є дуже актуальним. “Ми - прихильники створення після виборів єдиної партії. Якщо 10 політичних сил дотримаються взятих на себе зобов’язань, то до кінця року ми будемо мати всі рішення, які призведуть до утворення єдиної партії”, - сказав політик.

“2 серпня відбудуться з’їзди партій, на яких буде ухвалено декілька аналогічних для всіх політичних партій рішень: по-перше, утворення після виборів єдиної демократичної партії, а по-друге, офіційне утворення блоку “Наша Україна-Народна Самооборона”, - повідомив голова політради блоку "НУ-НС". "Угоду про створення виборчого блоку ми плануємо підписати 2 серпня, відразу по завершенню з’їздів всіх 10 партій”, - наголосив він.

В'ячеслав Кириленко
razom.org.ua
На її створенні наполягає і В'ячеслав Кириленко.
“7 серпня згідно з чинним законодавством, відбудеться міжпартійний з’їзд, який затвердить виборчий список блоку “Наша Україна-Народна Самооборона”. На ньому також буде офіційно затверджена виборча програма”, - підкреслив Кириленко.

Він наголосив, що у проекті угоди про утворення блоку окремим пунктом передбачено неможливість створення коаліції з політичними силами, які входили до попередньої парламентської коаліції (з Партією регіонів, СПУ та КПУ). 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: