Правиця: Балога та Луценко - розкольники

"Правиця" не припиняла переговорів щодо мегаблоку та звинувачує в спробі свого відсунення Балогу та Луценка.

Лідери "Української правиці" заявляють, що не виходили з переговорного процесу по створенню блоку демократичних сил та звинувачують в спробі їхнього відсунення главу Секретаріату президента Віктора Балогу та лідера Народної самооборони Юрія Луценка.

Юрій Костенко
Юрій Костенко стривожений переговорами (Фото: Офіційний сайт Юрія Костенка)
Про це заявили Борис Тарасюк та Юрій Костенко в понеділок ввечері в ефірі 5 каналу.

"Ми не виходили з переговорного процесу. Ми знаходимось в переговорному процесі і готові до переговорів", - заявив Тарасюк.

Він також назвав підписання декларації між лідером Нашої України В’ячеславом Кириленком та Юрієм Луценком "несподіванкою".

Луценко-Кириленко
Архів
Радість досягнутих домовленостей поки розділяють не всі
"Певною мірою підписання декларації можна трактувати як відхід від домовленостей, під якими стоять підписи і Луценка, і Кириленка – це текст угоди", - додав Тарасюк.

Водночас Юрій Костенко порівняв це зі створенням коаліції між СПУ та Партією регіонів.

"Я думаю, те що було зроблено, нагадує те, що в свій час зробив Мороз, який був в помаранчевій коаліції, а потім раптом підписав угоду з Партією регіонів, не виходячи з помаранчевої коаліції", - зазначив Костенко.

Відповідаючи на питання, чому зриваються домовленості, Костенко пояснив:

"Це обумовлюється, на мою думку, тим, що йдуть два процеси: ті, хто намагається знов оточити президента новою командою, намагаються національно-патріотичні сили відсунути від президента".

"З іншого боку президент, програма якого на 95 % співпадає з програмою "Правиці" чи правих партій, без нас у Верховній раді ніколи її не реалізує. Тому президент прагне, щоб праві сили були в блоці. І от ці два паралельні процеси накладаються один на одного", - зазначив Костенко.

Відповідаючи на уточнююче питання, чи винуватить він в цьому особисто главу Секретаріату президента Віктора Балогу, він відповів:

"Мабуть, не тільки Балога, а й Луценко, ті хто біля Луценка".

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: