"Правиця" без Тягнибока?

Борис Тарасюк не бачить у блоці "Рух - Українська правиця" місця для партії Олега Тягнибока.

Голова Народного Руху України, один із лідерів блоку «Рух – Українська правиця» Борис Тарасюк вважає за можливе розширення блоку, проте не бачить у ньому місця для представників Всеукраїнського об’єднання «Свобода» на чолі з Олегом Тягнибоком. 

Борис Тарасюк
«Рух – Українська правиця» сподівається отримати голоси колишніх прихильників В’ячеслава Чорновола (Фото: razom.org.ua)

Про це Борис Тарасюк заявив у інтерв’ю Рівненській облдержтелерадіокомпанії, повідомляє УНІАН. Саме ВО «Свобода» на своєму з’їзді висловила готовність блокуватися лише з Українською народною партією. Однак під час зустрічі з представниками цього об’єднання керівники трьох партій блоку (УНП, НРУ та УРП «Собор»), за словами Тарасюка, почули ультиматум. 


Лідер НРУ зауважив, що ВО «Свобода» офіційно не повідомляла про свою готовність і бажання брати участь у формуванні блоку спільно з партіями, що утворили блок «Рух – Українська правиця». 

Водночас Тарасюк не виключає можливості, що «Рух – Українська правиця» створить мегаблок з «Народним союзом «Наша Україна», «Народною самообороною» та Конгресом українських націоналістів. Він зазначив, що у даний момент у партіях «є відмінності у тому, що стосується списку можливих учасників переговорів щодо блокування». Наразі блок «Рух – Українська правиця» веде переговори з НСНУ.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: