"Правиця" невдовзі блокується з "НУ" та "НС"

За словами Кириленка, "Українська правиця" може увійти до правого виборчого блоку вже наступного тижня.

В'ячеслав Кириленко
Архів
Кириленко продовжує наполягати на створенні єдиної правої партії. (Фото: razom.org.ua)

Наступного тижня "Українська правиця" може приєднатися до декларації про створення єдиного виборчого блоку з "Нашою Україною" та "Народною самообороною". Про це сьогодні під час прес-конференції в Полтаві повідомив лідер "Нашої України" В'ячеслав Кириленко. 

Він нагадав, що 28 червня відповідну угоду підписали "Наша Україна" та "Народна самооборона". "Це питання вже вирішене, і ми йдемо на вибори разом. "Українська правиця", сподіваюсь, наступного тижня також усі питання, які для неї є складними, вирішить, і ми разом повідомимо про створення цього блоку", - сказав Кириленко. Він відзначив, що новий текст декларації на відміну від попередньої угоди містить тільки одну відмінну норму – створення єдиної партії.

Водночас Кириленко відзначив, що жодна із партій, котрі входять до "Української правиці", ніколи не заперечувала необхідність створення єдиної національно-демократичної партії. "Мова завжди йшла про темпи і про механізми такої угоди", - сказав лідер "НУ" і додав, що якщо є питання щодо темпів і способу створення єдиної партії, то це може бути оформлене додатковим документом. 

"А от декларацію, я думаю, і "Рух", і УНП, і "Собор" мають всі підстави підписати, якщо вони за єдність демократичних сил", - сказав він.

Водночас лідер "НУ" відзначив, що "Правиця" може окремо підписати цю декларацію. "Буде дві декларації: під однією буде підпис "Нашої України" і "Народної самооборони", під іншою - підпис партії "Українська правиця". Але тексти мають бути ідентичними", - сказав Кириленко. 

Він також повідомив, що до декларації від 28 червня вже приєдналася громадська партія "ПОРА", і висловив сподівання, що вже завтра, 2 липня, ця політична сила підпише зазначену декларацію.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: