"Правиця" виставить умови - експерт

Політолог Андрій Єрмолаєв вважає, що «Правиця» піде на формування єдиної партії тільки за умови входження її лідерів до керівництва.

Президент Центру соціальних досліджень «Софія» Андрій Єрмолаєв вважає, що «Рух – Українська правиця» може піти на формування єдиної народно-демократичної партії тільки за умови, якщо її лідери стануть частиною майбутнього колективного керівництва партії.

Андрій Єрмолаєв
Архів
Андрій Єрмолаєв вважає, що єдина права партія після виборів все ще може бути створена

Про це він сказав в інтерв`ю УНІАН.

«Шанс на створення єдиної партії існує», - сказав Єрмолаєв.

У той же час він підкреслив, що в новому блоці є кілька політичних груп, кожна з яких готова боротися за лідерство в цьому об`єднанні.

«Можливий варіант об`єднання партій, але за умови, якщо ця партія базуватиметься на націонал-демократичній платформі і лідери «Правиці» стануть частиною майбутнього колективного керівництва», - сказав експерт.

«Якщо буде збережена нинішня тенденція – адміністративного варіанту об`єднання, коли зверху нав`язується бачення образу партії і як «парашутисти» пропонуються лідери, то за такого перебігу переговорів «Правиця» збереже свою самостійність», вважає політолог.

Він не виключає, що якщо не будуть задоволені вимоги «Правиці» щодо ідеологічної платформи і керівництва, лідери цих партій можуть піти на формування самостійної об`єднаної сили на базі «Правиці» з націонал-демократичною платформою.

Єрмолаєв зазначив, що «погоджувальна» позиція лідерів «Правиці» в останні дні, котрі, незважаючи на всі складнощі, пішли на об`єднання в мегаблок, вже привело до серйозних хвилювань усередині організації на місцях цих партій.

Як повідомляв iPlus, незважаючи на підписання лідерами "Правиці" декларації про створення мегаблоку, частина місцевих осередків партій, що входять в націонал-демократичне об'єднання, заявили про небажання саморозпуску і злиття в єдину партію після виборів.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: