Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Правий сектор" оголосив про початок безстрокової блокади російських фур на Закарпатті

Польща заборонила російським вантажівкам в'їзд.

Сьогодні, 12 лютого, у "Правому секторі" заявили про початок безстрокової акції в Закарпатті проти російських фур, що прямують до Словаччини та Угорщини.

"Сьогодні почалася безстрокова акція з блокади російських фур у Закарпатті. Кілька днів тому Польща заборонила російським вантажівкам в'їзд і пересування по своїй території. Тому фури, які везуть продукцію кремлівського окупанта в країни Європи, змінили маршрут - збільшився трафік на кордоні між Закарпаттям та Словаччиною та Угорщиною ", - повідомляють активісти в співтоваристві "мобільний оперативний штаб / Правий сектор "в Facebook.

ПС вже встановив блокпости на в'їзді в Закарпатську область у Воловецькому районі поблизу с. Нижні Ворота на трасі Київ-Чоп.

Нагадаємо, що днями Польща заявила про заборону в'їзду в свою державу російським фурам, відтак вони рушили через Словаччину та Угорщину, і перетинають кордон на Закарпатті.

Зазначимо, що потім і Туреччина заборонили російським вантажоперевізникам в'їзд на свою територію, відмовившись схвалити дозволи на 2016 рік. Вантажоперевезення по території Туреччини російським автотранспортом зупинилися через те, що 31 січня 2016 року закінчився термін дії турецьких дозволів, виданих у 2015 році.

В ніч з 31 січня на 1 лютого припинився рух вантажівок на прикордонних пунктах між Польщею і Калінінградською областю. 1 лютого закінчився термін дії дозволів на вантажоперевезення, якими щорічно обмінюються Росія і Польща 

ДУК "Правий Сектор" долучився до блокади російських вантажівок у ЗакарпаттіСьогодні розпочалась безстрокова акція по Б...

Опубликовано Мобільний Оперативний Штаб/Правий сектор 11 февраля 2016 г.

Залиште свій коментар

Вибір редакції