Право на освіту: "Сніданок з 1+1" та Наталія Мосейчук зібрали понад 650 тисяч гривень на Школу супергероїв

Дата публікації
Перегляди
1299
Поділитись:
WhatsApp
Viber

Під час благодійного марафону у День захисту дітей "Сніданок з 1+1" та куратор проекту "Право на освіту" Наталія Мосейчук зібрали усю суму, необхідну для  відкриття нового класу Школи Супергероїв у відділенні токсикології Національної дитячої клініки  Охматдит.

Ініціаторам вдалось перевищити мету та залучити більше коштів, ніж планувалося на початку: загалом за попередніми даними під час марафону зібрано понад 650 тисяч гривень на ремонт, обладнання та фонд для оплати роботи  вчителів майбутньої школи. З них 527 200 виручили за лоти від відомих українців. Найбільша ставка склала 80 тисяч гривень за сертифікат від Іванни Ніконової - рік навчання в дитячому садочку А+ "Академія Сучасної Освіти". Серед найбільш популярних лотів також освітня подорож до Оксфорда від Study.ua – 49 тисяч гривень, запрошення на знімання культового серіалу "Школа", який придбали за 31 тисячу гривень, а також тренування з верхової їзди з ведучою ТСН Лідією Таран – 21 тисяча.

В останні хвилини розв’язалася запекла боротьба за лоти від MONATIK, радіо ХІТ FM, Володимира Зеленського та Олега Лісогора, тому власники лотів вирішили продати їх двічі. А ведучий програми "Світ навиворіт" Дмитро Комаров погодився провести майстер-клас з фотографії аж для трьох переможців, аби зібрати більше коштів на реалізацію права тяжкохворих дітей на освіту. Таким чином, за його лот на рахунок фонду "Ти не один" надійде 78 200 гривень.

Також свій благодійний внесок у розмірі 100 тисяч гривень у фонд для оплати роботи  вчителів майбутньої школи зробив народний депутат України Олександр Шевченко.

"Знаєте, як страшно було братися за збір грошей на школу при лікарні? Знаєте, як страшно було підвести людей, яким я оптимістично говорила, що школі – бути?! Знаєте, як міцно мені спалось, знаючи, що МИ ВСІ ЦЕ ЗРОБИЛИ! На колінах стою перед всіма, хто хоча б гривню перевів на рахунок  Фонду "Ти не один", - коментує Наталія Мосейчук. - У вересні ми влаштуємо велике свято в Охматдиті, куди запросимо всіх дотичних. Скептиків теж запрошую. Бо треба ж якось їх заряджати на добро".

Крім того, небайдужі організації запропонували допомогу у вигляді частини будівельних матеріалів (супермаркет ОЛДІ), екологічних дерев’яних меблів, книг, інноваційного вентиляційного обладнання та мультифункціонального принтера від інтернет-магазину ROZETKA. А також звичайні українці перерахували 28 500 гривень на рахунок благодійного фонду 1+1 media "Ти не один". Тим часом, кошти від небайдужих глядачів продовжують надходити на рахунок фонду.

Понад 600 тисяч гривень вдалося зібрати українцям на реалізацію мрії пацієнтів "Охматдиту"

Понад 600 тисяч гривень вдалося зібрати українцям на реалізацію мрії пацієнтів "Охматдиту"

Особливий ефір "Сніданку з 1+1" в рамках благодійного марафону разом з Нелею Шовкопляс та Єгором Гордеєвим провела куратор "Права на освіту", ведуча ТСН Наталія Мосейчук. Також під час зворушливого ефіру команда проекту здійснила мрію маленького Рустама, який понад усе бажав завести чотирилапого друга, і лікарі дозволили це зробити. Команда чарівників у прямому ефірі подарувала йому цуценя німецької вівчарки. Музичною окрасою випуску став виступ MONATIK, який у супроводі учасників "Голос. Діти" виконав акустичну версію пісні "Жизнь поет".

Нагадаємо, для розвитку Школи та відкриття нового класу в Охматдиті потрібно було щонайменше 600 000 гривень. Українські зірки надали для благодійного марафону "Сніданку з 1+1" 27 унікальних лотів, за які можна було позмагатися на сторінці ранкового шоу в Facebook. Ініціатор марафону – благодійний фонд "Ти не один", партнер соціального проекту "Право на освіту" - громадська організація Small Heart With Art.

Ви також можете зробити свій благодійний внесок, переказавши кошти за реквізитами:

Благодійна організація "Ти не один" благодійний фонд "1+1 медіа"

Код ЄДРПОУ 41565550

р/р 26007050040834 (грн), (usd), (eur), в АБ "Південний", МФО 328209

Призначення платежу: Благодійний внесок

Дата публікації
Перегляди
1299
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація