Право на освіту. В Україні при дитячих лікарнях хочуть відкрити 33 школи

Право на освіту. В Україні при дитячих лікарнях хочуть відкрити 33 школи

Фото: ТСН.ua

Ініціатори нині розробляють положення.

Ініціатори проекту "Право на освіту" спільно з Міносвіти та Міністерством охорони здоров'я розробляють положення, яке на державному рівні забезпечить умови для навчання дітей у медичних закладах.

Про це йдеться в сюжеті програми ТСН.19:30.

Проект освітянам та чиновникам презентувала його куратор і ведуча ТСН Наталія Мосейчук на вчительській конференції "Нова українська школа". Робоча група вже працює. Далі справа - за Міністерством фінансів. Там мають затвердити кошторис та закласти гроші в бюджет. Схожа ініціатива вже працює у Львові та в столичному Охматдиті. Якщо таке починання запрацює, у всій Україні відкриються 33 школи при лікарнях.

"Кошти для МОЗ потрібні для того, щоб обладнати приміщення. Тобто ті площі, які мають бути в лікарнях, де на довготривалому перебуванні є діти. Ми зі свого боку беремо зобов'язання визначити саме ті школи, які будуть обслуговувати ці заклади охорони здоров'я", - сказала міністр освіти і науки Лілія Гриневич.

"Ми сподіваємося, що кілька шкіл у цьому півріччі ми відкриємо. Але все це робиться за підтримки громадського сектору, активістів, волонтерів і бізнесу. Треба виходити на державний рівень, треба шукати гроші в державі, треба, щоб це було державною справою", - зазначила куратор проекту "Право на освіту" Наталія Мосейчук.

Ініціатори проекту "Право на освіту" розробляють положення для навчання дітей у лікарнях

Ініціатори проекту "Право на освіту" розробляють положення для навчання дітей у лікарнях

 

Повʼязані теми:

Наступна публікація