Правоохоронці навідалися до будинку добровольців у Золотому, з якими конфліктував Зеленський

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

В поліції переконують, що це звичайна перевірка.

Правоохоронці разом з військовими провели перевірку в будівлі, де базуються добровольці у Золотому-4, з якими кілька днів тому мав словесну перепалку президент України Володимир Зеленський.

Про це повідомили у пресслужбі МВС України.

Зазначається, що група з поліцейських і військовослужбовців ВПС відвідала будівлю, де розмістилися представники Національного корпусу, "з метою звичайної перевірки". Правоохоронці зазначають, що перевірка є нормальною дією, оскільки територія, де розташований населений пункт Золоте-4, належить до зони проведення Операції Об’єднаних сил.

"Перевірила група ВСП і поліції, все нормально, це контакт, так і повинно бути. Ми перебуваємо в небезпечній зоні, тут потрібно так працювати щодня", – додав заступник глави Нацполіції Вадим Троян.

Нагадаємо, в суботу, 26 жовтня, в прифронтовому Золотому на Донбасі побував президент України Володимир Зеленський. Там він, зокрема, зустрівся і з ветеранами-добровольцями. Оприлюднене повне відео, на якому Зеленський на підвищених тонах спілкується з одним із добровольців. Глава держави закликав ветеранів скласти зброю, яка була в їхньому будинку. Водночас доброволець обурювався, що президенту не передали або він не відреагував на лист, у якому вони просили його про зустріч.

В результаті ветерани-добровольці, які мають легальну зброю, у супроводі поліції вивезли її із Золотого-4.

Відео Ветерани-добровольці у супроводі поліції вивезли зброю із Золотого-4

Цю інформацію оприлюднили на офіційний сторінці МВС. Нині, за даними правоохоронців, в районі підготовки до розведення сил біля Золотого-4 та Катеринівки перебуває лише група волонтерів.  

Ветерани-добровольці у супроводі поліції вивезли зброю із Золотого-4

Залиште свій коментар

Вибір редакції