Правоохоронці не знайшли слідів насильницької смерті на знайденій у Дніпрі у валізі мертвій дівчині

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Правоохоронці допускають, що вона могла померти власною смертю.

Мертву дівчину вклали у валізу і викинули у сміттєвий бак. Її виявив безхатько, що шукав макулатуру. Майже добу поліція намагалася встановити ім’я жертви.

Спальний район Дніпра – тут розташований найдовший житловий будинок в Україні і завжди багато перехожих.  Дівчину знайшли біля сімнадцятого під’їзду у валізі, йдеться у сюжеті ТСН.19:30.

Просто у сміттєвому контейнері безхатько натрапив на чисту та з вигляду майже нову  валізу. Коли відкрив її, побачив всередині дівчину, що нібито спала.

У джинсах та бюстгальтері, із прикрасою на шиї та срібною каблучкою-оберегом на пальці – цю білявку не впізнав ніхто з жителів довколишніх будинків.

"На тілі слідів насильницької смерті попередньо не виявлено. Однак для встановлення причин смерті тіло направлено на судмедекспертизу", - розповіла речниця ГУ Нацполіції у Дніпропетровській області Ганна Старчевська.

На слід тих, хто викинув тіло, намагалися натрапити за допомогою навчених псів. Але марно.

Поліція  поширила фото і закликала відгукнутися тих, хто впізнає дівчину. І врешті її особу встановили. Це дев’ятнадцятирічна Дар’я,  студентка ПТУ. Вона була фактично сиротою – батьків позбавили прав кілька років тому. На сторінках у соцмережах жалілася на нещасливе кохання. Друзі кажуть: вона святкувала Новий рік у Києві, а от з ким проводила час перед смертю, - не знають. Востаннє виходила на зв’язок третього січня. 

Гуртожиток, де  жила дівчина, зовсім в іншому районі Дніпра. Поліція розглядає усі можливі версії. Зокрема, не відкидають, що студентка могла померти від отруєння чи загострення хвороб. А компанія, з якою вона відпочивала, просто позбулася тіла, щоб уникнути проблем.

Ольга Павловська

ВідеоУ Дніпрі мертву дівчину вклали у валізу і викинули у сміттєвий бак

Її виявив безхатько, що шукав макулатуру. Майже добу поліція намагалася встановити ім'я жертви. Чи вдалося це – далі у сюжеті.

У Дніпрі мертву дівчину вклали у валізу і викинули у сміттєвий бак

Залиште свій коментар

Вибір редакції