Правоохоронці пролили світло на мотиви вбивства "Сармата" та спосіб розкриття злочину

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Затриманих напередодні чоловіків уже заарештували рішенням суду.

У Бердянську суд розглянув клопотання про обрання запобіжних заходів усім підозрюваним у причетності до вбивства активіста Віталія Олешка, відомого ветерана АТО із позивним "Сармат". За ґратами наразі четверо осіб, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

"Сармат" активно розслідував діяльність місцевих посадовців, але в поліції схиляються до думки, що причиною вбивства стала підприємницька діяльність Олешка. Підозрюваних затримали завдяки радіоперехопленню – з десятків тисяч мобільних номерів оперативники виокремили чотири, абоненти яких стрімко зникли з місця злочину та попрямували на виїзд з курортного Бердянська. Усю четвірку "вели" сімферопольською трасою, після чого затримали на стаціонарному посту поліції в Василівці.

ВідеоПідозрюваним у вбивстві Віталія Олешка суд обрав запобіжний захід

Два місяці арешту. Запобіжний захід підозрюваним у вбивстві місцевого активіста Віталія Олешка обрав Бердянський суд. Ветерана АТО, більш відомого під позивним Сармат, три дні тому розстріляли на подвір'ї власного готелю. Четвірку виконавців затримали того ж дня. 

Підозрюваним у вбивстві Віталія Олешка суд обрав запобіжний захід

Адвокати затриманих наполягають, що очевидці злочину вказали на головного підозрюваного лише тому, що його обличчя масово розтиражували. "В Інтернеті було розміщено знімки Матюшина, після цього було його впізнання. Ну, просто він опинився не в тому місці, не в той час", - переконує юрист Олександр Панченко. Не визнає провини і сам Матюшин. "Приїхали в Бердянськ відпочити. Покупалися, зібрали речі, спокійно поїхали", - каже він. Однак саме цього чоловіка впізнав один із головних очевидців злочину Андрій Маджаров.

Наразі відкритим залишається чи не найголовніше питання справи: хто був замовником злочину. Рішенням суду на час слідства четвірка підозрюваних перебуватиме під вартою. Судячи з їхньої реакції, СІЗО затримані не бояться.

Кореспондент ТСН Яків Носков

Фотогалерея Криваве вбивство ветерана АТО у Бердянську (9 фото)

Залиште свій коментар

Вибір редакції