Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Правоохоронці розповіли попередні причини самогубства СБівця

СБУ інциденти не коментує.

Два офіцери СБУ цими вихідними спробували заподіяти собі смерть, йдеться в ТСН.19.30.

На столичній Оболоні 33-річний співробітник Департаменту СБУ з питань національної державності Сергій Ткаченко вистрелив собі в голову з пістолета Макарова. Чоловік залишився живий і його шпиталізували.

А на Київщині застрелився полковник, екс-заступник керівника управління Служби безпеки в Києві Олег Вовчок. Зі служби він звільнився 2017 року. У поліції повідомили, що 40-річний чоловік укоротив собі віку з вогнепальної зброї, яка на нього зареєстрована. Поліція відкрила кримінальне провадження. А СБУ інциденти не коментує взагалі.

ВідеоДва офіцери СБУ спробували вкоротити собі віку

На столичній Оболоні 33-річний співробітник Департаменту СБУ з питань національної державності Сергій Ткаченко вистрелив собі в голову з пістолета Макарова. Чоловік залишився живий і був госпіталізований. А на Київщині застрелився полковник, екс-заступник керівника управління Служби Безпеки у Києві Олег Вовчок.

Два офіцери СБУ спробували вкоротити собі віку

«По першим висновкам, які зробила СОГ та криміналістична лабораторія вважати, що хтось допоміг йому зробити цей крок – у нас немає. Попередній висновок такий, що він вчинив це самогубство через сімейні обставини», - зазначає прес-секретар Київщини Микола Жукович.

Залиште свій коментар

Вибір редакції