Правоохоронці розшукують понад 50 лівійських "медичних туристів", які незаконно залишились в Україні

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Було встановлено, що деякі з них навіть не проходили жодного лікування.

Українські правоохоронці розшукують понад 50 лівійських мігрантів, які незаконно залишились в Україні від виглядом "проходження лікування".

Про це розповіли УНІАН в пресслужбі Державної прикордонної служби України.

За їхніми даними, лівійці прибували в Україну з метою лікування, однак залишались набагато довше встановленого терміну. Деякі з них навіть не з’являлись у лікувальних закладах.

Наразі було встановлено особи понад 50 таких нелегальних мігрантів, правоохоронці намагаються знайти їхнє місце перебування.

Днями на Київщині було затримано 13 іноземців та депортовано до країни походження. Також було затримано керівників двох приватних медичних закладів, які можуть бути причетні до каналу нелегальної міграції.

Нагадаємо, раніше українські прикордонники разом з італійськими колегами викрила групу злочинців, які переправляли мігрантів. Яхту з 74 нелегалами з Іраку затримали біля берегів Італії.

Відео У Верховній Раді зареєстрували новий законопроєкт про захист трудових мігрантів від шахраїв

Захистити українських трудових мігрантів від шахраїв хочуть у Верховній Раді. За статистикою, 2018 року більше як три мільйони наших співвітчизників працювали за кордоном. І в Європі на українців покладають надії. Але для наших заробітчан є серйозний ризик зіткнутися із шахрайськими компаніями з працевлаштування та потрапити в справжнє трудове рабство. Чи може змінитися така ситуація – розбирався Сніданок.    

У Верховній Раді зареєстрували новий законопроєкт про захист трудових мігрантів від шахраїв

Залиште свій коментар

Вибір редакції