Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Правоохоронці вчинили облаву на торговців сурогатом і попередили про відповідальність

Попри смертельні випадки, у Харкові продовжують торгувати горілкою на розлив.

Організатора виробництва сурогатного алкоголю, від якого в Україні померли 37 людей, затримали у Харкові. Силовики заарештували і трьох його колег, які безпосередньо виробляли отруйну горілку. Умови, в яких готували фальсифікат, і зухвальство самих цеховиків здивували свідків.

Отруйну горілку виробляли в квартирі багатоповерхівки та водному з гаражів. Розливали як у каністри та і у пляшки відомих торгових марок. Щоправда збирали іх на смітниках.

Сировина надходила із сусідної з Харківщиною області. За попередніми даними це метиловий - технічний спирт. З початку організатор виробництва фальсифікату закупив невеликий обсяг, а коли бізнес налагодився замахнувся на промислові масштаби, вже знаючи, що люди труяться.

Горілку постачали торгівельним точкам у п'ять регіонів Украіни. Туди відправляли її, зокрема, поштою. Власник підпільного бізнесу використовував для цього чужий паспорт.

"Він використовував для пересилки паспорт свого сусіда , якому за використання паспорту наливав виготовлені ним спиртні напої", - розповідає перший заступник начальника ГУ ФСУ Харківській області Андрій Бєжанов.

Попри смертельні випадки, у Харкові продовжують торгувати горілкою на розлив. Поліція і на них влаштовує облави.

Правоохоронці кажуть, навіть ті власники наливайок, які мають ліцензії на торгівлю спиртним - все-одно приторговують фальсифікатом, бо це більша частина прибутку.

Правоохорнці попереджають - відповідальність нестимуть не лише виробники фальсифікату. Але і власники та продавці крамниць, де наливають підробки.

Відео Правоохоронці затримали організатора виробництва сурогату та перевіряють власників "наливайок"

Залиште свій коментар

Вибір редакції