Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Правоохоронці заблокували контрабанду фальсифікованих ліків для онкохворих

Медикаменти потрапляли до України з Туреччини.

Правоохоронці та прикордонники припинили контрабанду фальсифікованих ліків для онкохворих з Туреччини для України.

Про це повідомила пресслужба Офісу генерального прокурора. 

За даними слідства, українець, пасажир авіарейсу сполученням "Анкара-Київ" намагався ввезти на територію країни лікарські засоби із ознаками фальсифікату на суму понад 300 тисяч гривень. 

Наразі триває досудове розслідування у кримінальному провадженні стосовно діяльності злочинної організації, яка займалась виготовленням та реалізацією на території України та поза її межами фальсифікованих медикаментів. 

Як повідомлялося, в Україні запроваджують нові правила, які покликані зменшити в продажу кількість підроблених ліків. На упаковках препаратів почнуть з’являтися спеціальне маркування, за яким можна буде перевірити оригінальність препарату. Наприкінці року пацієнти зможуть перевіряти ліки за допомогою мобільного додатку. 

Відео Чому не можна викидати ліки і як правильно їх утилізувати

Глобальна екологічна катастрофа через ліки! Організація економічного співробітництва та розвитку приголомшила заявою: у воді більшості країн світу дослідники виявили  високий вміст фармацевтичних продуктів! Лише в США щороку більше як мільярд упаковок медичних препаратів опиняється в смітнику. Чому не можна викидати ліки і які найбільш небезпечні для нашого здоров’я – дивіться далі.   

Чому не можна викидати ліки і як правильно їх утилізувати

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції