Правоохоронці затримали трьох "ділків" на продажі посади директора держпідприємства на Харківщині

Посадовець МінАПК також був залучений до злочинної схеми.

У Києві, Харкові та Одесі правоохоронці затримали групу зловмисників, які за 70 тисяч доларів обіцяли фермеру влаштувати на посаду керівника одного із державних сільгосппідприємств в Харківській області.

Один із затриманих - начальник відділу передприватизаційних процедур Міністерства аграрної політики і продовольства України, повідомив генеральний прокурор України Юрій Луценко.

У прес-центрі СБУ додали, що троє ділків, один з яких колишній працівник податкової, запропонували керівнику великого фермерського господарства за 70 тисяч доларів США забезпечити перемогу у тендері на вакантну посаду, на яку він офіційно подав документи. Посадовець МінАПК гарантував винесення потрібного рішення.

Трьох зловмисників затримали під час отримання від посередників частин хабара.

Відкрито кримінальне провадження за ч. 3 ст. 369-2 Кримінального кодексу України - "Зловживання впливом".

Нагадаємо, в Одеській області директор Національної академії аграрних наук України та керівник дослідного господарства інституту погоріли на хабарі. Правоохоронці з'ясували, що керівник наукового інституту та директор його структурного підрозділу вимагали 15 тисяч доларів за надання в оренду приміщень, що перебувають на балансі закладів для їхньої реконструкції під готель і ведення підприємницької діяльності. 

Залиште свій коментар