Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Правоохоронці затримали в Києві десятого "злодія в законі" у 2016 році

"Толік Ногінський" належить до впливового клану "Шакро Молодого" і прибув до України з метою дестабілізації криміногенної ситуації.

Оперативники Національної поліції у взаємодії з прикордонниками затримали в Києві 32-річного громадянина Російської Федерації.

Молодик має статус "злодія в законі", який він отримав у 2014 році на території Туреччини. Він був засуджений в РФ до відбування покарання за незаконне зберігання зброї.

За наявною у правоохоронців інформацією, "Толік Ногінський" належить до впливового клану "Шакро Молодого" і прибув до України з метою дестабілізації криміногенної ситуації.

"Толік Ногінський" – це вже десятий з початку року "злодій в законі", затриманий в Україні.

За рішенням уповноваженого органу Державної міграційної служби, йому заборонено в'їзд в Україну до 2019 року.

Нагадаємо, що раніше у Києві співробітники УБОЗ МВС затримали Гугаву Джумбері Джонієвича, уродженця Абхазії, раніше неодноразово судимого на території Грузії та Казахстану. Загальний термін перебування у в'язниці - 23 роки. 

Згідно з обліку Інтерполу, затриманий відноситься до категорії "злодій в законі", "коронований" в 1986 році в Донецьку. У кримінальному середовищі він відомий як Джимшер, Джимі, Біно.

Залиште свій коментар

Вибір редакції