Правоохоронці завершили розслідування щодо "рюкзаків Авакова"

Незабаром матеріали справи передадуть до суду.

Розслідування щодо сина голови МВС Арсена Авакова Олександра, якого підозрюють у розкраданні коштів під час закупівлі рюкзаків, завершилося.

Про це повідомили у НАБУ, передає "УП".

Матеріали справи щодо "рюкзаків Авакова" відкрили для адвокатів Олександра Авакова і другого підозрюваного - колишнього заступника гоови МВС Сергія Чеботаря. Справою займалися детективи НАБУ та прокурори САП.

Справу передадуть до суду після того, як з матеріалами ознайомиться захист підозрюваних.

Нагадаємо, на початку листопада 2017 року сина очільника МВС Олександра Авакова затримали представники НАБУ. Його підозрювали в поставках рюкзаків для поліції за завищеними цінами. Згодом суд відпустив його під особисте зобов'язання батька-міністра Арсена Авакова з вимогою здати всі паспорти до Державної міграційної служби. На чоловіка надягнули електроний браслет. А пізніше зняли арешт з майна у Києві та Харкові, що був накладений після низки обшуків.

Також через підозру у розтраті понад 14 млн грн під час тендеру щодо постачання рюкзаків для МВС було затримано колишнього заступника міністра внутрішніх справ Сергія Чеботаря. За версією слідства, 2015-го року він був причетним до закупівлі коштом МВС України рюкзаків за ціною, яка була суттєво вища за середньоринкову. При цьому товар не був поставлений вчасно і не відповідав встановленим вимогам. У результаті держава зазнала збитків у розмірі понад 14 млн грн.

Перед Новим роком Солом'янський районний суд Києва подовжив Чеботарю ще на два місяці запобіжний захід у вигляді особистого зобов'язання, арешт на його майно було скасовано Апеляційним судом.

Також Солом'янський суд Києва 5 березня поновив арешт на майно сина міністра внутрішніх справ України Олександра Авакова. 

Залиште свій коментар