Голову Ґонґадзе знайшли в іншому місці

За даними ЗМІ, слідчі Генпрокуратури знайшли не фрагменти, як повідомлялося раніше, а цілий череп журналіста.

Правоохоронці знайшли цілий череп Георгія Ґонґадзе, а не його фрагменти. Крім того, череп був знайдений у селі Довгалевське Ракитнянського району Київської області, а не в селі Сухоліси, як повідомлялося раніше. Про це пише газета "Новая" з посиланням на достовірне джерело в правоохоронних органах.

Розкопки проводилися вночі, щоб уникнути зайвої уваги або випадкових свідків. На місці працювала лише слідча група Генпрокуратури. Череп належить саме Георгію Ґонґадзе.

Земля, в якій відкопали череп, належить якомусь ТОВ "Агроінвестпродукт". Причому, відзначає видання, це були не фрагменти, як повідомлялося раніше, а цілий череп. Поряд з ним виявлені і напівгнилі рукавиці, в яких працював Олексій Пукач.

"Череп належить саме Георгію Ґонґадзе. Це видно по низці ознак навіть без експертизи - по будові черепа і зубах, що залишилися. Виявлені речі і сам череп передали на експертизу. Її результати будуть дуже достовірними, оскільки по зубах можна із стовідсотковою точністю назвати ім'я загиблого", - повідомило джерело в правоохоронних органах.

"Злочинці (Пукач і троє вже засуджених міліціонерів - ред.) діяли таким чином: журналіста вбили і закопали біля села Сухоліси, що в Київській області. Через кілька днів його труп відрив вже один зловмисник (Пукач - ред.) і перевіз у Таращанський ліс. По дорозі, на 136-му км траси на Таращу, біля села Довгалевське, в лісосмузі він закопав окремо череп", - розповів прес-секретар Генпрокуратури Юрій Бойченко.

Читайте також:

Пукач назвав усіх замовників вбивства Ґонґадзе

Друг Гонгадзе: Георгія вбили "під плівки" Мельниченка

Мельниченко: Литвин наказав Пукачу "мочити" Ґонґадзе

ГПУ спростувала інформацію про три трупи, знайдені з черепом Ґонґадзе

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: