Православний священик і бізнесмен-видавець презентували підручник для виховання українського патріота

Книга "Катехизм Українця ХХІ століття" була видана у Видавництві "Богуславкнига". 

У понеділок, 29 лютого, в прес-центрі УНІАН відбулась презентація книги "Катехизм Українця ХХІ століття". Книгу представили її автори – Володимир Романенко, бізнесмен, видавець та автор богословських праць, та Георгій Коваленко – екс-речник УПЦ, учасник Ініціативи "21 листопада".

Ідея написати "Катехизм Українця ХХІ століття" виникла після перевидання твору українського патріота Богдана Заклинського, що вийшов у 1915 році під назвою "Що треба знати кождому Українцеві?".

Володимир Романенко: "Найбільша помилка людини, трагедія її в тому, що Адам, маючи все в раю, послухав сатану-змія і відвернувся від Бога. Так само наші зовнішні і внутрішні вороги жадають, щоб ми змирилися з тяжким станом України, опустили руки, виїхали назавжди за кордон, відреклися від Неньки, померли в забутті, відвернувшись від України…"

Відповідно до сучасних умов, автори Катехизму пропонують визначити загальні для всіх Українців поняття, цінності та погляди – незалежно від професії, суспільного статусу, часу і місця народження, проживання та навіть етнічного походження людини. Книга написана у діалогічній формі (запитання – відповідь), за допомогою яких автори розпочинають розмову з кожним читачем стосовно основних цінностей Українця XXI століття. Книга складається з 13 розділів-тем для обговорення (Земля-Україна, Народ, Мова, Віра, Воля, Родина, Праця, Власність, Історія, Культура, Держава, На чужині, Наша мета) та Заповіді для Українців по-Божому.

"Українець – це громадянин України. Українець – це людина, народжена в Україні. Українець – це людина, народжена в родині Українців. Українець – це той, хто, незалежно від громадянства, місця проживання та місця народження, вважає себе Українцем. Українець – це той, кого Українці визнають Українцем" – коментує протоієрей Георгій Коваленко.

Книга "Катехизм Українця ХХІ століття" була видана у Видавництві "Богуславкнига". Науковими консультантами виступили Сергій Йосипенко – доктор філософських наук, завідувач відділу історії філософії України Інституту філософії НАНУ та Павло Михед – доктор філологічних наук, професор, завідувач відділу слов'янських літератур Інституту літератури НАНУ. Автором ілюстрацій до книги стала Марія Романенко.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: