Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Правозахисницю, яка домагалася покарання для вбивці своєї сестри, і саму вбили. Подробиці справи

Тіло жінки виявили в річці.

Зниклу правозахисницю Ірину Ноздровську знайшли мертвою у річці на Київщині. Свою сестру вона пережила на кілька років. Світлана загинула в аварії, яка набула розголосу - ТСН стежила за розслідуванням резонансної ДТП. Журналісти не один раз самі чули, як родичі обвинуваченого погрожували Ірині, яка вимагала покарати вбивцю.

Про це йдеться в сюжеті програми ТСН.19:30.

Село Демидів. Люди збираються біля магазину, щоб іти шукати Ірину Ноздровську. Їхня односельчанка, правозахисниця зникла минулої п'ятниці. Люди розбиваються на групи, уже ділять село на зони, як лунає дзвінок - Ірину знайшли мертвою.

Понад берегом річки Кізка голосить батько вбитої. Два роки тому він втратив молодшу доньку Світлану в страшній ДТП - сьогодні тіло другої доньки Ірини знайшов собака.

"Підбігла і почала гавкати. Я підійшов. Бачу - у воді перебуває тіло, візуально жіноче, роздягнена - без одягу", - говорить очевидець.

ВідеоЗниклу правозахисницю Ірину Ноздровську знайшли мертвою у річці

Правозахисницю Ірину Ноздровську знайшли мертвою у річці на Київщині. Свою сестру вона пережила на кілька років. Світлана загинула в аварії, яка набула розголосу - ТСН стежила за розслідуванням резонансної ДТП. Наші журналісти не один раз самі чули, як родичі обвинуваченого погрожували Ірині, яка вимагала покарати вбивцю.

Зниклу правозахисницю Ірину Ноздровську знайшли мертвою у річці

ТСН понад два роки відстежувала цю резонансну справу. Сестру Ірини збив Дмитро Росошанський, дядько якого на той момент очолював Вишгородський суд. Свідки стверджували, що водій був під впливом наркотиків. Ірина домоглася, щоб його посадили до в'язниці на 7 років і разом з батьком кілька разів заявляла, що родичі та друзі підсудного їм погрожують:

"Вони на кожне судове засідання привозять якихось молодиків, які погрожують нам. Навіть сьогодні його друзі, які присутні на суді, погрожують нашій сім'ї, що спалять нас".

Під час останнього засідання суду Ірина домоглася, щоб убивцю сестри Дмитра Росошанського не відпустили за амністією, а справу направили на повторний розгляд. Дівчина дякувала журналістам за підтримку:

"Це завдяки вам, ви ж знаєте, яке у нас правосуддя, дякую вам!".

Після цього інтерв'ю Ірину за дві доби викрадуть, а сьогодні, 1 січня, знайдуть мертвою у річці.

Олександр Загородний

Залиште свій коментар

Вибір редакції