Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Правозахисники вимагають суду через публікацію даних акредитованих у "ДНР" журналістів

Представникам ЗМІ загрожує небезпека, вважають експерти. 

Представники правозахисної організації "Репортери без кордонів" вимагають притягти до відповідальності осіб, які оприлюднили масив даних про акредитованих на окупованих територіях Донбасу журналістів.

Про це повідомляє  Deutsche Welle із посиланням на  очільника відділу Східної Європи і Центральної Азії міжнародної правозахисної організації. 

Також він закликав до відповідальності політиків, які підтримали оприлюднення даних. Йдеться зокрема про нардепа від "Народного фронту" Антона Геращенка. 

"Звичайно, цього може бути недостатньо для юридичних дій, але більш ніж достатньо для політичної відповідальності", - наголосив правозахисник.

Він додав, що для журналістів, які фігурують у списку, існує реальна загроза.

"Вказування на когось пальцем і звинувачення у підтримці тероризму може мати дуже серйозні наслідки не лише для тих, хто був у сепаратистських республіках у минулому, але й для тих, хто лише планував це зробити, що лише сприятиме поглибленню інформаційного вакууму у висвітленні подій", - додав Бір.

Нагадаємо, раніше український ресурс "Миротворець" опублікував список журналістів, які отримали "акредитацію" для роботи на окупованих територіях Донецької області у так званому міністерстві інформації "ДНР". Повідомляється, що за інформацією бойовиків дозвіл на роботу було видано 7901 співробітникові ЗМІ, українські активісти вказують на дані 4068-ми.

Українські і зарубіжні представники ЗМІ заявили про невдоволення публікацією відомостей про "акредитації".

Залиште свій коментар

Вибір редакції