Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Правозахисники вимагають зняти політично вмотивовані обвинувачення з адвоката українських моряків у Криму

Використання соцмереж як інструменту переслідування активістів у Криму викликає дедалі більше занепокоєння.

Правозахисники з Amnesty International заявили, що політично мотивовані обвинувачення проти адвоката Еміля Курбедінова, якого в окупованому Криму затримали російські силовики, мають бути зняті, а його самого слід негайно і беззастережно звільнити.

Про це заявила директорка Amnesty International Марі Стразерс.

Вона нагадала про нещодавні арешти у Москві видатного правозахисника Льва Пономарьова, і зазначила, що Еміль Курбедінов — це вже другий за останні два дні правозахисник, якого кинули за ґрати через пост у соціальній мережі.

"Подібність цих двох випадків очевидна, навіть якщо вони не пов’язані між собою. Обидва чоловіки є видатними представниками правозахисної спільноти, і саме з цієї причини російська влада здійснила свідому атаку на них", - наголосила вона.

Стразерс підкреслила, що використання соціальних мереж як інструменту переслідування активістів у Криму викликає дедалі більше занепокоєння.

Нагадаємо, в анексованому Росією Криму співробітники центру з протидії екстремізму російського МВС затримали відомого адвоката Еміля Курбедінова. Причиною затримання нібито є пост у соціальних мережах. Відомо, що адвокат захищав інтереси українських полонених моряків під час обрання запобіжного заходу.

ВідеоУ Криму затримали адвоката Еміля Курбедінова, який захищав інтереси українських моряків

Російські окупанти затримали кримсько-татарського адвоката Еміля Курбедінова. Приводом стала публікація на сторінці правозахисника у Facebook. Там йшлося про форум організації "Хізб ут-Тахрір" - релігійний рух, визнаний у всьому світі. Однак в Росії організацію називають терористичною. Павло Клімкін назвав арешт спробою залякати всіх, хто захищає політв'язнів Кремля і полонених моряків. 

У Криму затримали адвоката Еміля Курбедінова, який захищав інтереси українських моряків

Залиште свій коментар

Вибір редакції