Представник самооборони затримував хлопця у Львові забороненим електрошокером

Дата публікації
Перегляди
3710
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Представник самооборони затримував хлопця у Львові забороненим електрошокером

Представник самооборони затримує підлітка на "обливаний понеділок" з допомогою електрошокера / Фото: maxxmigom.livejournal.com

Самооборонівці відловлювали по місту порушників Обливаного понеділка.

Традиційний Обливаний понеділок, коли на другий день після Великодня на Західній Україні хлопці обливають водою дівчат, у Львові не обійшовся без скандалу. Місцевий фотограф Сергій Бобра зазняв момент, як представник самооборони намагається втихомирити одного з хлопців за допомогою електрошокера у вигляді ліхтарика.

"Використання в Україні електрошокерів заборонено, тому їх часто стилізують під побутові предмети. В даному випадку представник самооборони затримує одного з хлопців, що обливались водою на Обливаний понеділок у Львові, застосовуючи електрошокер стилізований під ліхтарик", - написав Бобра у Facebook.

Інцидент трапився на вулиці Січових Стрільців у центрі Львова, зазначає Zaxid.net. Використання електрошокерів заборонене українським законодавством. І варто зазначити, що їхнє застосування до людей у мокрому одязі посилює їхню дію в кілька разів.

У самообороні Львова підтвердили, що на вулицях міста вони затримали групу підлітків, які порушували громадський порядок, обливаючи водою перехожих. Водночас заперечили, що застосовували проти них електрошокери.

"Самооборона мала електрошокери і, грубо кажучи, ними погрожувала, але не застосовувала. Це була група хуліганів, яка обливала всіх людей підряд, в тому числі літніх. Тому представники самооборони їх затримали і провели з ними бесіду", - підкреслив координатор львівської самооборони Валерій Веремчук.

Близько 100 молодиків і підлітків з переважно закритими медичними масками обличчями справді намагалися обливати водою усіх перехожих. Схоже відбувалося торік і це викликало масові нарікання серед львів'ян.

Зазначимо, цього року Львівська міськрада вперше визначила "офіційне" місце для обливання в понеділок після Пасхи – на площі Ринок. Якщо ж хтось обливав перехожих поза межами площі, то їх вважали порушниками й за дотриманням порядку там стежили міліціонери та місцева самооборона.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
3710
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація