Представник Януковича: вибори в Раду відбудуться навесні 2011 року

Регіонал Юрій Мірошніченко заявив, що Конституція передбачає строк повноважень Ради 4 роки, і якщо не будуть внесені зміни, то вибори відбудуться весною 2011 року.

Депутат Верховної ради від фракції Партії регіонів, представник президента в парламенті Юрій Мірошниченко вважає, що відповідно до чинної Конституції редакції 1996 року чергові вибори Ради повинні пройти в останню неділю березня 2011 року.

"У нас поки немає підстав говорити про вибори в 2012 році. Конституція передбачає строк повноважень Верховної ради 4 роки, і якщо не будуть внесені зміни в Конституцію, подобається нам це чи не подобається, ми повинні йти на вибори (в 2011)", - сказав депутат.

При цьому Мірошниченко підкреслив, що це його особиста думка як юриста.

Він додав, що політики повинні навчитися грати за правилами.

В свою чергу, міністр юстиції Олександр Лавринович вважає, що відповідно до чинної Конституції чергові вибори Ради повинні пройти в 2012 році.

1 жовтня Конституційний Суд оприлюднив рішення про визнання неконституційним внесення змін у Конституцію в 2004 році, зобов'язавши органи державної влади привести нормативно-правові акти у відповідність до редакції Конституції 1996 року.

Відповідно до Конституції-1996, Рада обирається на 4 роки, а не на 5, як це передбачали внесені в неї зміни в 2004 році.

Останній раз парламентські вибори проводилися 30 вересня 2007 року (тоді діяла Конституція-2004)

Як повідомлялося, 19 жовтня Верховна рада направила до Конституційного суду законопроект, що встановлює терміни проведення чергових виборів президента, парламенту, місцевих рад і мерів міст.

У законопроекті пропонується, щоб чергові парламентські вибори після відновлень положень Конституції в редакції 1996 року проводилися в останню неділю жовтня 2012 року.

В свою чергу, голова Верховної ради Володимир Литвин вважає, що наступні парламентські вибори коштуватимуть державному бюджету 1,5 млрд гривень.

Читайти також:

Регіонали звинуватили комуністів у підкупі виборців

Наступні вибори Ради обійдуться в 1,5 млрд гривень

Партіям дозволять змінювати виборчі списки у Раду

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: