Перейти до змісту
Представники місцевого самоврядування звернулися до Зеленського і розкритикували закон про децентралізацію

Представники місцевого самоврядування звернулися до Зеленського і розкритикували закон про децентралізацію

Серед підписантів – понад півсотні людей.

Представники органів місцевого самоврядування та експерти з питань децентралізації оприлюднили спільну заяву. У ній вони критикують законопроєкт №2598 і просять не поспішати ухвалювати його.

Автори заяви кажуть, що документ лише сприяє централізації і має бути доопрацьований з урахуванням думки експертів. Для цього у Зеленського просять створити відкритий майданчик для обговорення.

Серед підписантів – понад пів сотні людей. Повний текст заяви поширив, зокрема, мер Дніпра Борис Філатов.

Это как нужно было допечь все местное самоуправление и гражданское общество всего за полгода, чтобы они делали такие...

Опубліковано Borys Filatov Четвер, 19 грудня 2019 р.

Нагадаємо, 13 грудня президент України Володимир Зеленський вніс до парламенту невідкладний законопроєкт "Про внесення змін до Конституції України (щодо децентралізації влади)". 16 грудня на сайті Верховної Ради був опублікований його текст. За ним громаді планують надати максимум повноважень, округи мають стати повними замінниками районів, а місцеві адміністрації планують ліквідувати. 

У законопроєкті щодо змін до Конституції щодо територіального устрою в Україні, не передбачає надання особливого статусу тимчасово окупованим територіям Донецької та Луганської областей.

Відео "БПП" та "Батьківщина" одночасно заявляють про свої перемоги на виборах до ОТГ

У Блоці Петра Порошенка та партії "Батьківщина" одночасно заявляють про свої перемоги на вчорашніх місцевих виборах. Напередодні депутатів та голів обирали 77 об'єднаних територіальних громад у 13 областях. Обоє лідери перегонів уже заявили про власні тріумфи і взаємно звинуватили у фальсифікаціях. 

"БПП" та "Батьківщина" одночасно заявляють про свої перемоги на виборах до ОТГ

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин