Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Представники ВМС Індонезії провели вогневі випробування нового українського БТР

Вони високо оцінили можливості нової бойової машини БТР-4М.

Представники ВМС Індонезії прибули до України та провели серії оціночних випробувань новітньої версії українського бронетранспортера БТР-4М. Про це повідомляє УНІАН з посиланням на Військовий інформатор.

БТР-4М розробили спеціально для підрозділів морської піхоти Військово-Морських Сил Індонезії. Нова версія бронетранспортера уже успішно продемонструвала замовнику хороші мореплавні характеристики під час випробувань на Салтівському водосховищі.

Тепер же провели вогневі випробування для підтвердження заявлених характеристик бойового модуля БМ-7 "Парус", встановленого на БТР-4М.

Зазначимо, БМ-7 "Парус" – універсальний баштовий бойовий модуль українського виробництва, призначений для установки на бойові машини піхоти і бронетранспортери.

Представники ВМС Індонезії високо оцінили можливості нової бойової машини БТР-4М.

Нагадаємо, раніше у США випробували лазерну гармату. Лазерна установка здатна виявляти та знешкоджувати як наземні, так і повітряні цілі. Зазначається, що новітня зброя – це лазерна установка High Energy Laser Mobile Test Truck, розміщена на броньованій вантажівці. Окрім того, високоенергетична лазерна установка здатна виявляти, відстежувати й знищувати повітряні та наземні цілі.

Залиште свій коментар

Вибір редакції